Otsing sellest blogist

reede, 9. november 2018

Raamatusoovitus – "12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma".
 Loen hetkel Roland Tokko raamatut „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma“ ja olen väga meeldivalt üllatunud, kui hea sisuga see raamat on.

 Olen ise enesearenguga juba umbes 15 aastat tegelenud, meeletult igasuguseid raamatuid lugenud, koolitustel ja seminaridel käinud, Youtube`i videosid vaadanud jne., aga iga peatüki juures olen ikka veel üllatunud, kui palju uut ja kasulikku olen siit teada saanud.

 Info on kuidagi hästi lühidalt ja tabavalt kokku võetud, aga tekst on samal ajal jäänud hästi lihtsasti ja kergesti loetavaks ja mõistetavaks.

 On tore, et keegi on oma 10 aasta jooksul omandatud teadmised ja kogemused ühte kohta kokku koondanud. See hoiab enda jaoks meeletult aega kokku, sest ei pea ise neid teadmisi kuskilt ilma pealt kokku koguma. Samuti aitab teiste edukate inimeste mõtteviisi lugemine ka enda mõtteviisi samale teele suunata.
 
 Kes veel ei tea, mis raamatuga on tegu, siis kajastatud on järgmised teemad (kopeerisin Edu Akadeemia lehelt):
 
Kutsumus/kirg

Igal inimesel on mingi eriline anne, milles ta on maailma parim. Leiad praktilisi nõuandeid ja harjutusi, mille abil sina oma ande üles leida saad.

Eesmärgid

Nõuanded, kuidas jõuad oma suurte ja väikeste eesmärkideni protsessi nautides, ilma et peaksid vere ninast välja punnitama.

Produktiivsus

Kuidas jõuda vähema ajaga rohkem ning samal ajal vabastada enda jaoks aega, mida täiel rinnal nautida.

Ettevõtlus

Kuidas muuta oma kutsumus ja kirg sissetulekuks, ilma et peaksid 24/7 rabama.

Suhted

Sinu eraellu võib tuua tähelepanuväärseid muutusi see, kui mõistad, kui erinevad tegelikult mees ja naine oma arusaamadelt ja käitumismustritelt on.

Energia

Selles peatükis leiad nõuandeid, et sul oleks märkimisväärselt rohkem energiat, sa püsiksid terve ilma rohtude ja arstideta ning saavutaksid oma ideaalse kehakaalu.

Mõju

Kuidas panna teised tahtma sinu ideede ja mõtetega kaasa tulla ning kuidas ennast müüa ja turundada.

Juhtimine

Mida tähendab olla tõeline liider, ilma et peaksid selleks omama juhi ametikohta.

Finantsid ja investeerimine

Sinu jaoks muutub kõik, kui su tegevuste valik ei sõltu enam sellest, kas ja kui palju sa tasustatud saad, vaid sellest, mis loob ühiskonna jaoks kõige rohkem väärtust ning samal ajal sind õnnelikuks teeb.

Eneseväljendus

Leiad nõuandeid, kuidas saada üle suurest lavahirmust ning anda oma olulist sõnumit edasi ennast selgelt väljendades ja seda tegevust nautides.

Spirituaalsus

Kuidas saavutada sisemine rahulolu ükskõik kui raskes seisus sa oled või missugusesse olukorda satud.

Motivatsioon

Kuidas ennast hoolimata välistest teguritest seesmiselt käimas hoida.


Panen siia alla ka lingi, kust raamatut osta saab ning laadida alla ka tasuta raamatu esimesed peatükid, et saada üldse aimu, mis laadi raamatuga on tegu ning kas see ka kõnetab:
https://www.eduakadeemia.ee/

Igaks juhuks mainin ka ära, et see raamatusoovitus on tulnud puhtalt minu initsiatiivist ning ei ole kellegi poolt tellitud. Usun siiralt, et see on tõeliselt hea ja väga kasulik raamat.


---------------------------------------------------------------------------------

P.S. Kui soovid hakata Mintoses investeerima, olen väga tänulik, kui kasutad liitumisel seda linki - siis saame mõlemad oma tootlusele 1% veel lisaks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar